YK4010803000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK4010803000G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Alumine lõpetamine :
PC Pin
Barjääri tüüp :
3 Wall (Tri)
Funktsioonid :
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.325" (8.26mm)
Praegune reiting :
20A