YK3162403000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 24CIRC 0.3"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK3162403000G
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRIP 24CIRC 0.3"
Alumine lõpetamine :
Solder Tab
Pinge reiting :
250V
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Praegune reiting :
15A