YK3142103000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 21CIRC 0.3"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK3142103000G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRIP 21CIRC 0.3"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Alumine lõpetamine :
Solder Tab
Barjääri tüüp :
2 Wall (Dual)
Funktsioonid :
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
250V
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Praegune reiting :
15A