YK3062033000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.3"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK3062033000G
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.3"
Alumine lõpetamine :
Solder Tab
Funktsioonid :
Flange
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Praegune reiting :
15A