YK3061813000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.3"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK3061813000G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.3"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Alumine lõpetamine :
Solder Tab
Barjääri tüüp :
3 Wall (Tri)
Funktsioonid :
Cover, Flange
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Praegune reiting :
15A