YK3031103000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 11CIRC 0.3"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK3031103000G
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRIP 11CIRC 0.3"
Alumine lõpetamine :
PC Pin
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Praegune reiting :
15A