YK3022013000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.3"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK3022013000G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.3"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Alumine lõpetamine :
PC Pin
Barjääri tüüp :
2 Wall (Dual)
Funktsioonid :
Flange
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Praegune reiting :
15A