VP0585850000G Amphenol Anytek 1270 TB RIS CLA PAR A/T
Ühendused, ühendused
Tootja number:
VP0585850000G
Tootja:
Kirjeldus:
1270 TB RIS CLA PAR A/T
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Interlocking (Side)
Juhtme lõpetamine :
Screw - Rising Cage Clamp
Osa olek :
Active
Paaritumise orientatsioon :
Horizontal with Board
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pinge :
300V
Pitch :
0.500" (12.70mm)
Positsioonid taseme kohta :
5
Praegune :
65A