VI1921520000G Amphenol Anytek 508 TB RIS CLA 180 STACK
Ühendused, ühendused
Tootja number:
VI1921520000G
Tootja:
Kirjeldus:
508 TB RIS CLA 180 STACK
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Interlocking (Side)
Juhtme lõpetamine :
Screw - Rising Cage Clamp
Osa olek :
Active
Paaritumise orientatsioon :
Horizontal with Board
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pinge :
300V
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positsioonid taseme kohta :
19
Praegune :
16A