T42404500000G Amphenol Anytek 500 TB WIR PRO 180 SOLID
Ühendused, ühendused
Tootja number:
T42404500000G
Tootja:
Kirjeldus:
500 TB WIR PRO 180 SOLID
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtme lõpetamine :
Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Osa olek :
Active
Paaritumise orientatsioon :
Horizontal with Board
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pinge :
300V
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positsioonid taseme kohta :
24
Praegune :
10A