NH1370500000G Amphenol Anytek 500 TB SPRING CLAMP 66D
Ühendused, ühendused
Tootja number:
NH1370500000G
Tootja:
Kirjeldus:
500 TB SPRING CLAMP 66D
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtme lõpetamine :
Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Osa olek :
Active
Paaritumise orientatsioon :
66° (114°) Angle with Board
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pinge :
300V
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positsioonid taseme kohta :
13
Praegune :
10A