QB0805A40WYTD American Technical Ceramics THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
QB0805A40WYTD
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.040" (1.02mm)
Kinnitusmeetod :
SMD Pad
Kuju :
Rectangular
Läbimõõt :
Laius :
0.050" (1.27mm)
Materjal :
Aluminum Nitride Ceramic
Materjali viimistlus :
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Pikkus :
0.080" (2.03mm)
seeria :
Q-Bridge
Soojustakistus @ Natural :
10.00°C/W