ATS-EXL73-300-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK AL6063 300X45X10MM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-EXL73-300-R0
Kirjeldus:
HEATSINK AL6063 300X45X10MM
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.394" (10.00mm)
Laius :
1.772" (45.00mm)
Pikkus :
11.811" (300.00mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
18.60°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
6.80°C/W @ 200 LFM