ATS-EXL71-300-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK AL6063 300X37X8MM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-EXL71-300-R0
Kirjeldus:
HEATSINK AL6063 300X37X8MM
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.315" (8.00mm)
Laius :
1.457" (37.00mm)
Pikkus :
11.811" (300.00mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
36.40°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
9.50°C/W @ 200 LFM