ATS-EXL59-300-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK AL6063 300X14X16MM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-EXL59-300-R0
Kirjeldus:
HEATSINK AL6063 300X14X16MM
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.630" (16.00mm)
Laius :
0.550" (14.00mm)
Pikkus :
11.811" (300.00mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
38.00°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
11.00°C/W @ 200 LFM