ATS-EXL424-288-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK AL6063 288X188X16.5MM
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-EXL424-288-R0
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK AL6063 288X188X16.5MM
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.650" (16.51mm)
Kinnitusmeetod :
Adhesive
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
7.402" (188.00mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Degreased
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Pikkus :
11.339" (288.00mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
4.00°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
0.60°C/W @ 600 LFM