ATS-20D-123-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 50X50X20MM XCUT
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-20D-123-C1-R0
Kirjeldus:
HEATSINK 50X50X20MM XCUT
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.790" (20.00mm)
Laius :
1.969" (50.00mm)
Pikkus :
1.969" (50.00mm)
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
4.14°C/W @ 100 LFM