ATS-20C-123-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 50X50X20MM XCUT
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-20C-123-C1-R0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK 50X50X20MM XCUT
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.790" (20.00mm)
Kinnitusmeetod :
Push Pin
Kuju :
Square, Fins
Läbimõõt :
Laius :
1.969" (50.00mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Blue Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Pikkus :
1.969" (50.00mm)
seeria :
pushPIN™
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
4.14°C/W @ 100 LFM