ATS-15H-44-C3-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-15H-44-C3-R0
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.590" (15.00mm)
Kinnitusmeetod :
Push Pin
Kuju :
Square, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.984" (25.00mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Blue Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Pikkus :
0.984" (25.00mm)
seeria :
pushPIN™
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
20.62°C/W @ 100 LFM