ATS-15A-74-C3-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-15A-74-C3-R0
Kirjeldus:
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.590" (15.00mm)
Laius :
0.984" (25.00mm)
Pikkus :
0.984" (25.00mm)
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
20.62°C/W @ 100 LFM