ATS-10F-16-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-10F-16-C2-R0
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.394" (10.00mm)
Kinnitusmeetod :
Push Pin
Kuju :
Square, Fins
Läbimõõt :
Laius :
2.126" (54.00mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Blue Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Pikkus :
2.126" (54.01mm)
seeria :
pushPIN™
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
18.08°C/W @ 100 LFM