ATS-10A-67-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-10A-67-C1-R0
Kirjeldus:
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.394" (10.00mm)
Laius :
1.772" (45.00mm)
Pikkus :
1.772" (45.00mm)
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
20.28°C/W @ 100 LFM