593202B03500G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TABS
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
593202B03500G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TABS
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.480" (12.19mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On and PC Pin
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
1.380" (35.05mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220
Pikkus :
2.000" (50.80mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
10.40°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
5.00°C/W @ 200 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
6.0W @ 60°C
Laos
15,948
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
593202B03500G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
593202B03500G Iseärasused
593202B03500G Toote üksikasjad
593202B03500G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 593202B03500G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
593202B03500G Seotud märksõnad
593202B03500G Hind
593202B03500G Maalimine
593202B03500G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5932" seeria tooteid