592502B03400G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TABS
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
592502B03400G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TABS
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.250" (6.35mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On and PC Pin
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.874" (22.20mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220
Pikkus :
1.250" (31.75mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
22.00°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
10.00°C/W @ 200 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 30°C
Laos
28,394
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
592502B03400G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
592502B03400G Iseärasused
592502B03400G Toote üksikasjad
592502B03400G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 592502B03400G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
592502B03400G Seotud märksõnad
592502B03400G Hind
592502B03400G Maalimine
592502B03400G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5925" seeria tooteid