591302B02800G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-220 W/INSTALL TAB
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
591302B02800G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-220 W/INSTALL TAB
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.500" (12.70mm)
Kinnitusmeetod :
Clip and Board Locks
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.500" (12.70mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220, TO-262
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
26.80°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
7.00°C/W @ 400 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 30°C
Laos
43,093
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
591302B02800G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
591302B02800G Iseärasused
591302B02800G Toote üksikasjad
591302B02800G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 591302B02800G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
591302B02800G Seotud märksõnad
591302B02800G Hind
591302B02800G Maalimine
591302B02800G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5913" seeria tooteid