591202B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-220 VERT/HORZ MOUNT
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
591202B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-220 VERT/HORZ MOUNT
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.500" (12.70mm)
Kinnitusmeetod :
Clip
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.500" (12.70mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220, TO-262
Pikkus :
0.600" (15.24mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
26.80°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
16.00°C/W @ 200 LFM
Tüüp :
Board Level
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 40°C
Laos
30,496
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
591202B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
591202B00000G Iseärasused
591202B00000G Toote üksikasjad
591202B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 591202B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
591202B00000G Seotud märksõnad
591202B00000G Hind
591202B00000G Maalimine
591202B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5912" seeria tooteid