576802B03900G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO220 CLIPON W/TAB.75"
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
576802B03900G
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.500" (12.70mm)
Laius :
0.500" (12.70mm)
Pikkus :
0.750" (19.05mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
27.30°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
7.00°C/W @ 400 LFM
Tüüp :
Board Level, Vertical
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 30°C
Laos
33,348
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
576802B03900G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
576802B03900G Iseärasused
576802B03900G Toote üksikasjad
576802B03900G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 576802B03900G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
576802B03900G Seotud märksõnad
576802B03900G Hind
576802B03900G Maalimine
576802B03900G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5768" seeria tooteid