576802B03700G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO220 CLIPON W/TAB.75"
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
576802B03700G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO220 CLIPON W/TAB.75"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.500" (12.70mm)
Kinnitusmeetod :
Clip and PC Pin
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.500" (12.70mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220, TO-262
Pikkus :
0.748" (19.00mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
27.30°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
7.00°C/W @ 400 LFM
Tüüp :
Board Level
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.0W @ 30°C
Laos
19,431
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
576802B03700G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
576802B03700G Iseärasused
576802B03700G Toote üksikasjad
576802B03700G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 576802B03700G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
576802B03700G Seotud märksõnad
576802B03700G Hind
576802B03700G Maalimine
576802B03700G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5768" seeria tooteid