551002B00000G Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation HEATSINK TO-220 1.45" HIGH
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
551002B00000G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK TO-220 1.45" HIGH
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.787" (19.99mm)
Kinnitusmeetod :
Bolt On
Kuju :
Rectangular, Fins
Läbimõõt :
Laius :
1.006" (25.55mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
TO-220
Pikkus :
1.450" (36.83mm)
seeria :
Soojustakistus @ Natural :
12.40°C/W
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
4.00°C/W @ 300 LFM
Tüüp :
Board Level
Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus :
1.5W @ 20°C
Laos
44,371
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
551002B00000G Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
551002B00000G Iseärasused
551002B00000G Toote üksikasjad
551002B00000G, mida pakub Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 551002B00000G on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
551002B00000G Seotud märksõnad
551002B00000G Hind
551002B00000G Maalimine
551002B00000G Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "5510" seeria tooteid