M6MMT-6006R 3M IDC CABLE - MDM60T/MC60M/MDM60T
Kaablikomplektid
Tootja number:
M6MMT-6006R
Kirjeldus:
IDC CABLE - MDM60T/MC60M/MDM60T
Ametikohtade arv :
60
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)