M6MMT-1006J 3M IDC CABLE - MDM10T/MC10G/MDM10T
Kaablikomplektid
Tootja number:
M6MMT-1006J
Tootja:
3M
Kirjeldus:
IDC CABLE - MDM10T/MC10G/MDM10T
RoHs olek:
Andmetabelid:
Ametikohtade arv :
10
Funktsioonid :
Kaabli lõpetamine :
IDC
Kasutamine :
Board In
Kontakt Viimistluspaksus :
100.0µin (2.54µm)
Osa olek :
Obsolete
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)