1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 3M MOLDED ASSY DIP 28AWG 15" 16POS
Kaablikomplektid
Tootja number:
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0
Tootja:
3M
Kirjeldus:
MOLDED ASSY DIP 28AWG 15" 16POS
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ametikohtade arv :
16
Funktsioonid :
Strain Relief
Kaabli lõpetamine :
IDC
Kasutamine :
Socket (0.1"), Board In
Kontakt Viimistluspaksus :
15.0µin (0.38µm)
Osa olek :
Active
Pikkus :
1.25 (381.00mm)
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)
Ridade arv :
2
seeria :
1M
Ühenduse tüüp :
DIP to DIP, Reversed
Varjestus :
Unshielded
Värv :
Gray, Ribbon
Võtke ühendust Finish :
Gold
Laos
15,994
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 Konkurentsivõimelised hinnad
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 Iseärasused
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 is produced by 3M, belongs to Ristkülikukujulised kaablisõlmed.
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 Toote üksikasjad
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0, mida pakub 3M, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 Seotud märksõnad
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 Hind
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 Maalimine
1M 50 50-016-3365-015.0-00-AD-00-0 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "1M 5" seeria tooteid