3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 3M (TC) TAPE SPLIC BLU 3/4" DIA 1000/RL
Teibid, liimid, materjalid
Tootja number:
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TAPE SPLIC BLU 3/4" DIA 1000/RL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kasutamine :
Laius :
0.75" (19.05mm) 3/4" dia
Liim :
Silicone Thermosetting
Lindi tüüp :
Splicing
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Paksus :
0.0024" (2.4 mils, 0.061mm)
Paksus – alus, kandja :
0.0009" (0.9 mils, 0.023mm)
Paksus – liim :
0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
Pikkus :
seeria :
8901
Temperatuuri vahemik :
-60°F ~ 400°F (-50°C ~ 204°C)
Toetus, vedaja :
Polyester
Värv :
Blue
Laos
33,362
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 Konkurentsivõimelised hinnad
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 Iseärasused
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 is produced by 3M (TC), belongs to Pael.
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 Toote üksikasjad
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 – Pael disainitud puhvervõimendid ja toodetud 3M (TC).
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000, mida pakub 3M (TC), saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 Seotud märksõnad
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 Hind
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 Maalimine
3M 8901 CIRCLE-0.750"-1000 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3M 8" seeria tooteid