3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 3M (TC) TAPE LAMINATING 5/16" DIA 2000RL
Teibid, liimid, materjalid
Tootja number:
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TAPE LAMINATING 5/16" DIA 2000RL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kasutamine :
Laius :
0.31" (7.87mm) 5/16" dia
Liim :
Acrylic
Lindi tüüp :
Laminating
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Paksus :
0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Paksus – alus, kandja :
0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Paksus – liim :
0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Pikkus :
seeria :
502FL
Temperatuuri vahemik :
Toetus, vedaja :
Polyethylene-Terephthalate (PET)
Värv :
Clear
Laos
52,967
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 Konkurentsivõimelised hinnad
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 Iseärasused
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 is produced by 3M (TC), belongs to Pael.
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 Toote üksikasjad
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 – Pael disainitud puhvervõimendid ja toodetud 3M (TC).
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000, mida pakub 3M (TC), saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 Seotud märksõnad
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 Hind
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 Maalimine
3M 502FL CIRCLE-0.313"-2000 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3M 5" seeria tooteid