EMH350PS48-01 XP Power AC/DC CONVERTER 48V 350W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
EMH350PS48-01
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 350W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
80 ~ 275 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7.3A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
EMH
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
350W