ECP40US48 XP Power AC/DC CONVERTER 48V 40W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECP40US48
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 40W
RoHs olek:
Funktsioonid :
PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4000V
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
840mA
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
ECP
Suurus/Mõõdud :
3.00" L x 2.00" W x 0.91" H (76.2mm x 50.8mm x 23.1mm)
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
40W