ECM40US18 XP Power AC/DC CONVERTER 18V 40W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECM40US18
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 18V 40W
Pinge – isolatsioon :
4000V
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
18V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.2A
Suurus/Mõõdud :
4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
40W