ECM100UT31 XP Power AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECM100UT31
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
12V
Pinge – väljund 3 :
-12V
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A, 3A, 800mA
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
ECM
Suurus/Mõõdud :
4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
3
Võimsus (vatti) :
80W (100W Forced Air)