ECM100US03 XP Power AC/DC CONVERTER 3.3V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECM100US03
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 3.3V 100W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
15A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
ECM
Suurus/Mõõdud :
4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W