ECL15UT03-S XP Power AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECL15UT03-S
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
15V
Pinge – väljund 3 :
-15V
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2A, 150mA, 150mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ECL
Suurus/Mõõdud :
3.30" L x 1.36" W x 1.04" H (84.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
Tõhusus :
81%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
3
Võimsus (vatti) :
15W