ECE60US09-SD XP Power AC/DC CONVERTER 9V 60W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECE60US09-SD
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 9V 60W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
9V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6.67A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ECE60
Suurus/Mõõdud :
4.45" L x 1.57" W x 1.12" H (113.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
60W