ECE40US48-S XP Power AC/DC CONVERTER 48V 40W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECE40US48-S
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 40W
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
830mA
Suurus/Mõõdud :
3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Võimsus (vatti) :
40W