ECE40US24-SD XP Power AC/DC CONVERTER 24V 40W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ECE40US24-SD
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.67A
Suurus/Mõõdud :
3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Võimsus (vatti) :
40W