625-25ABT4E Wakefield-Vette HEATSINK CPU 25MM SQ W/DBL TAPE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
625-25ABT4E
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK CPU 25MM SQ W/DBL TAPE
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.250" (6.35mm)
Kinnitusmeetod :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Kuju :
Square, Pin Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.984" (25.00mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
BGA
Pikkus :
0.984" (25.00mm)
seeria :
625
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
12.00°C/W @ 500 LFM