T9GV5L24-48 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9GV5L24-48
Relee
Tootja number:
T9GV5L24-48
Tootekategooria:
Kirjeldus:
T9GV5L24-48
Funktsioonid :
Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
480VAC - Max
Mähise pinge :
48VDC
Pooli vool :
18.8mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljalülituspinge (min) :
4.8 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
36 VDC