T9GV2L24-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9GV2L24-24
Relee
Tootja number:
T9GV2L24-24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
T9GV2L24-24
Funktsioonid :
Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPST-NC (1 Form B)
Lõpetamise stiil :
PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
480VAC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Pooli vool :
37.5mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
18 VDC