T9GS5L14-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9GS5L14-110
Relee
Tootja number:
T9GS5L14-110
Tootekategooria:
Kirjeldus:
T9GS5L14-110
Funktsioonid :
Insulation - Class F, Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
480VAC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Pooli vool :
8.2mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljalülituspinge (min) :
11 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
82.5 VDC