T9GS2L24-15 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9GS2L24-15
Relee
Tootja number:
T9GS2L24-15
Tootekategooria:
Kirjeldus:
T9GS2L24-15
Funktsioonid :
Insulation - Class F, Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPST-NC (1 Form B)
Lõpetamise stiil :
PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
480VAC - Max
Mähise pinge :
15VDC
Pooli vool :
60.0mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljalülituspinge (min) :
1.5 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
11.25 VDC