T9GS2L24-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9GS2L24-12
Relee
Tootja number:
T9GS2L24-12
Tootekategooria:
Kirjeldus:
T9GS2L24-12
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Lõpetamise stiil :
PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
480VAC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Pooli vool :
75.0mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljalülituspinge (min) :
1.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9 VDC