T9GS2L14-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9GS2L14-110
Relee
Tootja number:
T9GS2L14-110
Tootekategooria:
Kirjeldus:
T9GS2L14-110
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class F, Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPST-NC (1 Form B)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
480VAC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
8.2mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
T9G
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljalaske aeg :
22ms
Väljalülituspinge (min) :
11 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
82.5 VDC